Doğal Diş Bakım Ürünleri

12:35 0 Comments

JASON

JASON Helathy Mouth  - Tartar Önleyici Diş Macunu

Sert aşındırıcılar ve zararlı kimyasallar olmadan sağlıklı bir ağız bakımı sağlar. İçeriğindeki,  CoQ10 diş çürümesine karşı dişleri ve diş etini korur, çay ağacı yağı güçlü bir mikrop öldürücü ve temizleyici olmasıyla oluşabilecek tartarı önler, Aloe Vera ile rahatlatır, tarçın ile de nefesinizin ferah kalmasını sağlar.

*SLS, florür, koruyucular, yapar renklendiriciler, yapay tatlandırıcılar, propilen glikol, gluten içermemektedir.

JASON Powersmile - Beyazlatıcı Diş Macunu


Powersmile diş macunu, tartar birikmesini önler, dişlere zarar vermeden beyazlatır. Kalsiyum Karbonat, Sodyum Bikarbonat (Kabartma tozu) ve Silika içermesiyle, dişlerde oluşan lekelerle mücadele eder; Greyfurt Tohum ve Perilla Tohumu özleri ve Nane Yağı ile ağız bakımında ferah bir etki bırakır.  

*SLS, florür, koruyucular, yapar renklendiriciler, yapay tatlandırıcılar, propilen glikol, gluten içermemektedir.

JASON Sea Fresh – Güçlendirici Diş Macunu

Diş ve diş etlerini güçlendirmek amacıyla; bağışıklığı kuvvetlendiren Spirulina Mavi-Yeşil alg tozu, dişlerde kalsiyum takviyesi sağlayan kalsiyum karbonat, diş etlerini iyileştirerek beyazlatan Nane yaprağı yağı kullanılmıştır. İçeriğindeki maydanoz özü ile de güçlü bir antioksidan ve protein kaynağına sahiptir.

*SLS, florür, koruyucular, yapar renklendiriciler, yapay tatlandırıcılar, propilen glikol, gluten içermemektedir.

Jason Kids Only!!

Çocuklar İçin Doğal Çilekli/Portakallı Diş Macunu


Jason Kids Only, çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiş, diş beyazlatma görevini hiçbir kimyasal özelliği olmayan sodyum bikarbonat ile gerçekleştiren, çilek veya portakal aromaları ile de çocukların kullanmaktan keyif alacakları diş macunudur

*2 yaşından büyük çocukların kullanımına uygundur.

*SLS, florür, koruyucular, yapar renklendiriciler, yapay tatlandırıcılar, propilen glikol, gluten içermemektedir.

Earth’s Best


Earth’s Best ürünleriyle, bebekler için en sağlıklısını, en katkısızını, “bebeğiniz için en iyisini” sağlayarak aileler için bebek sağlığı konusunda tartışmasız bir güven ortamı sağlar.

Organik İçeriklerimiz


Earth Best ürünleri, USDA(Ulusal Organik Programı) tarafından yetkilendirilmiş tarafından sertifikalandırılmış organik ürünlerdir. GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar), zararlı böcek ilaçları, herbisit, gübre, sentetik kokular, sentetik, boyalar, yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen ürünler üretiyoruz. Gururla da ambalajların üzerindeki en az %95 organik içerikleri ihtiva eden USDA Organik logosunu taşıyoruz.

Bebeğinizin dişlerini, 4 ile 6 aydan başlayarak temizlemeli, dişlerde ve diş etinde oluşabilecek tartarın önüne geçmelisiniz. Buna Eart’s Best bebekler için tasarlanmış olan ağız bakım ürünleriyle başlayabilirsiniz. Tamamen doğal meyve aromaları ve kalsiyum laktat ile üretilen bu diş macunu, bebeğinizin hassas diş etlerini temizlemekle kalmaz, güçlü dişlerin oluşmasını sağlar.  Florür içermeyen formülü ile de bebeklerin sağlığını tamamen güvenli hale getirir.

0 yorum: